• Головна
  • Вдова убитого в Павлограде Михаила Солонского обратилась к Президенту Украины
09:44, 11 листопада 2019 р.

Вдова убитого в Павлограде Михаила Солонского обратилась к Президенту Украины

Вдова убитого в Павлограде Михаила Солонского обратилась к Президенту Украины

Вдова убитого спасателя из Павлограда Михаила Солонского Ксения инициировала создание на государственном уровне отдельного от подразделений правоохранительной системы Бюро защиты человека от коррумпированных чиновников. Для этого Ксения создала петицию на имя Президента Украины в системе электронных петиций под номером №22/077108-еп.

Вдова убитого в Павлограде Михаила Солонского обратилась к Президенту Украины, фото-1

В частности, в тексте петиции речь идёт о следующем: «В зв'язку зі збільшенням скарг щодо загрози безпеки життя потерпілих та свідків в справах розслідування криминальних проваджень за участі корумпованих представників влади та правоохоронної системи, зокрема поліції та прокуратури, особливо при присутності в якості підозрюваних осіб, які належать до діючих організованих злочинних угрупуваннь, прохання створити структурну одиницю для можливості звернення щодо захисту.Наразі всі скарги до ГПУ, Адміністрації президента, ДБР, відповідно вертикалі повертаються на місце розгляду злочинів, та таким чином , вирішальні дії щодо цих скарг приймаються зацікавленими корумпованими службовцями. Як приклад наведено криминальне провадження №12019040370001704 в ЄРДР, де всі скарги до вищезазначених структур повернуті на опрацювання до міста злочину».

Петиция была опубликована 28 октября 2019 года. Для того, чтобы она попала на рассмотрение к Президенту Украины, необходимо в течение 3 месяцев собрать 25 тысяч голосов.

Ранее мы писали: "Суд в Днепре вынес приговор павлоградскому убийце Валентину Земцову"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12,0
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...