• Главная
  • Павлоградці перевірили свою грамотність
17:11, 8 ноября 2019 г.

Павлоградці перевірили свою грамотність

Павлоградці перевірили свою грамотність

Сьогодні, 8 листопада, у Центрі української культури Павлограда відбулося написання Всеукраїнського диктанту національної єдності до Дня української писемності та мови.

Це загальнонаціональна акція, яка проводиться вже у 19-й раз. Щороку слухачі можуть взяти участь у написанні та з’ясувати, наскільки добре вони знають рідну мову. У 2018 році участь у написанні диктанту взяли понад 30 тисяч українців.

У Павлограді до написання радіодиктанту вже в 16-й раз долучилися школярі, студенти, творча молодь, активні мешканці міста, журналісти місцевих ЗМІ, усього близько 30 чоловік.

Павлоградці перевірили свою грамотність, фото-1
Павлоградці перевірили свою грамотність, фото-2
Павлоградці перевірили свою грамотність, фото-3

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності традиційно лунає на Українському радіо до Дня української писемності та мови, що відзначається щороку 9 листопада. Для усіх українців диктант прочитав Олександр Авраменко, доцент Київського університету ім. Бориса Грінченка, автор підручників з української мови та літератури.

Диктант тривав близько 20 хвилин, після чого усі бажаючі могли залишити свої аркуші паперу з написаним диктантом, які будуть відправлені на Українське радіо для перевірки.

Раніше ми писали: "Кабмин ужесточил требования к уровню владения граждан государственным языком"

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

live comments feed...