
21:34, 8 листопада 2019 р.
У Павлограді привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва

Павлоградські діячі культури зібралися на урочистості з нагоди Всесвітнього дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Міський голова Павлограда привітав усіх зі святом. Він подякував за вагомий внесок працівників культури та аматорів у відродження української національної культури в місті, розвиток народної творчості та активну культурно просвітницьку діяльність.
До слова, у Павлограді культурна діяльність у родинах вже знаходиться на рівні династій. З 2013 року це свято стало відзначатися 9 листопада, разом із Днем української писемності та мови.
Раніше ми писали: Свято наближається!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:14
14 червня
Оголошення
10:23, 9 червня
11:00, 18 червня
09:24, 12 червня
15:10, Вчора
10:57, 17 червня