• Головна
  • З Павлограда до країн походження депортували 10 мігрантів
18:47, 23 жовтня 2019 р.

З Павлограда до країн походження депортували 10 мігрантів

З Павлограда до країн походження депортували 10 мігрантів

На території Дніпропетровської області постійно вживаються заходи з метою виявлення іноземців-правопорушників, які перебувають на території нашої держави незаконно, тобто є нелегалами.

Так, у період з 08.10.2019 по 19.11.2019 на всій території України проводяться заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант». Про це повідомили у прес-службі Павлоградського відділу поліції.

Операція «Мігрант» - це комплекс заходів, які проводяться на території держави силами Національної поліції України, Державної міграційної служби України, Державної прикордонної служби України та за участі СБУ. Основною метою операції являється запобігання та протидія нелегальній міграції, а так само перевірка дотримання іноземцями та особами без громадянства встановлених правил перебування на території України. Суть цих заходів в тому, щоб не просто затримати незаконних мігрантів, а щоб ліквідувати схеми і знайти тих осіб, які займаються переправленням незаконних мігрантів.

За 2018 рік на території обслуговування Павлоградського РВ ГУ ДМС України в Дніпропетровській області було виявлено 39 адміністративних правопорушень міграційного законодавства України, притягнуто до адміністративної відповідальності іноземців та ОБГ за ст. 203 КУпАП – 26 осіб (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України, штраф складає від 1700 до 3400 грн.), притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 205 КУпАП – 12 осіб (невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців та осіб без громадянства, що стосується безпосередньо приймаючої сторони, штраф складає від 340 до 680 грн.), а також притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 206 КУпАП – 1 особу (порушення порядку надання іноземцям та особам без громадянства житла, транспортних засобів та сприяння в наданні інших послуг, штраф складає від 5100 до 8500 грн.).

Адміністративні стягнення у вигляді штрафів сплачено на загальну суму 40 970,00 гривень.

Крім того, виявлено 10 нелегальних мігрантів, щодо яких прийнято 10 рішень про примусове повернення до країн походження:

- Російська Федерація - 2 особи;

- Республіка Азербайджан - 2 особи;

- Республіка Молдова - 1 особа;

- Республіка Грузія - 1 особа;

- Республіка Узбекистан - 2 особи;

- Республіка Білорусь - 1 особа;

- Республіка Вірменія - 1 особа.

Якщо Вам відома інформація про порушення чинного міграційного законодавства, особливо у випадках наявної інформації щодо нелегального перебування на території країни іноземців та осіб без громадянства, прохання звертатись до Павлоградського РВ ГУ ДМС України в Дніпропетровській області, за адресою : вул. Повстання 77а, або за телефоном: (0563) 200-22.

Раніше ми писали: "Среди нас живут Алиосман, Даромир, Лисанна, Михелина и Цветана"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...