
12:56, 20 жовтня 2019 р.
У Павлограді триває місячник добровільної здачі зброї

З початку проведення місячника добровільної здачі зброї до Павлоградського відділу поліції та підпорядкованих підрозділів громадяни здали зброю та боєприпаси:
- 12 одиниць гладкоствольної мисливської зброї;
- 2 гранати;
- 34 патрони армійського зразку.
Про це повідомили у прес-службі Павлоградського відділу поліції.
Нагадаємо, що громадяни, які добровільно здадуть в період місячника зброю, боєприпаси і вибухові матеріали, що зберігаються незаконно, звільняються від кримінальної і адміністративної відповідальності.

Здана газова і гладкоствольна зброя, після відповідної перевірки, буде реєструватися на власників у законному порядку.
Раніше ми писали: "На Дніпропетровщині продовжується місячник добровільної здачі зброї"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:14
14 червня
Оголошення
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня