![](https://s.5632.com.ua/section/logo/upload/pers/99/logo.png?20240727)
11:47, 18 вересня 2019 р.
На дорогах області оголошено підвищену небезпеку
![На дорогах області оголошено підвищену небезпеку На дорогах області оголошено підвищену небезпеку](/dist-assets/images/cap.jpg)
На Дніпропетровщині осінь різко вступила у свої права. Цього тижня в області очікуються опади. У зв’язку з погіршенням погодних умов правоохоронці області звернулися до мешканців бути обрежними на дорогах.
«Закликаємо водіїв бути особливо уважними за кермом та неухильно дотримуватися правил дорожнього руху. Нагадуємо пішоходам про недопущення порушень правил безпеки на дорозі, особливо під час переходу проїжджої частини», — йдеться у повідомленні поліції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Дніпропетровська філія "Газмережі" пропонує широкий спектр послуг споживачам газу Павлограда
Новини компаній
09:00
25 липня
18:00
24 липня
Оголошення
12:17, 14 липня
18:06, Вчора
12:05, 18 липня
13:12, 13 липня
live comments feed...