
17:13, 4 вересня 2019 р.
Павлоградські автомоделісти увійшли до збірної області та посіли друге місце на Кубку України

На Кубку України серед учнівської молоді з автомодельного спорту збірна Дніпропетровщини посіла друге загальнокомандне місце. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.
До збірної Дніпропетровщини входили спортсмени з Дніпра, Нікополя та Павлограда. Вони вибороли 9 медалей. «Золото» – у Гліба Дзигаря, Дмитра Толпиго, Івана Зубарєва. «Срібло» – у Андрія Степанова, Гліба Дзигаря та Дмитра Толпиго. «Бронзу» завоювали Андрій Степанов, Андрій Цвігун та Іван Янченко.
Всеукраїнські змагання приймала Одеса. До них приєдналися 88 учасників з 16 команд. Вони представили 389 моделей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
ТОП новини
Оголошення
15:10, 22 червня
25
15:15, 22 червня
3
10:57, 17 червня
18:09, 17 червня
44