• Главная
  • Павлоградец создал петицию по установке контейнеров для раздельного сбора мусора
19:30, 27 августа 2019 г.

Павлоградец создал петицию по установке контейнеров для раздельного сбора мусора

Павлоградец создал петицию по установке контейнеров для раздельного сбора мусора

27 августа в Единой системе электронных петиций Павлограда появилась петиция об установке в городе контейнеров для раздельного сбора мусора. Автором данного предложения стал Чубай Дмитрий Александрович.

В петиции речь идёт о следующем: «У 2018 році Україна увійшла у топ-10 країн з найбільшою кількістю сміття (за версією агентства 24/7 Wall Street). Так, щорічно в Україні виробляється 10,6 тонн сміття на одного мешканця. Натомість переробляється лише 3,2% відходів, якраз із-за того що в декотрих містах України і досі не стоять контейнери для сортування сміття. У досвіді поводження з відходами Україна на кілька десятиліть відстала від розвинених країн Європи. У Європі ця система діє давним-давно. Більшість людей добровільно сортують своє сміття. Для роздільного збору тільки на території Чехії встановлено 214 тис. контейнерів. Саме тому актуальним є питання встановлення на території міста спеціалізованих контейнерів для окремого збору твердих побутових відходів, а саме окремі баки для збору скла, пластмаси та паперу.Я пропоную міській владі забезпечити наше місто сучасними контейнерами для сортування сміття. Можна поставити три великі контейнери для сортування на кожні дворові смітники або просто розставити по місту звичайні маленькі смітники, але, як і розповідалось раніше, три штуки, для скла, паперу і пластмаси. Такий крок не тільки допоможе врятувати планету, а також підвищить енергоефективність нашого міста. Отже, з'явиться можливість повторного використання ресурсів», - говорится в петиции.

Чтобы в Павлограде были установлены такие контейнеры, необходимо за 3 месяца собрать не менее 500 подписей под данной петицией.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...