• Главная
  • У Павлограді збирають підписи під петицією на офіційному сайті Президента України
11:30, 21 августа 2019 г.

У Павлограді збирають підписи під петицією на офіційному сайті Президента України

У Павлограді збирають підписи під петицією на офіційному сайті Президента України

На сьогоднішній день єдиним джерелом водопостачання для Павлограда, а також для міст Синельникове, Тернівка та Першотравенськ є державне міжрайонне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Дніпро-Західний Донбас», що належить до сфери управління Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Підприємство забезпечує водою майже 300 тис. населення. Про це йдеться на офіційному сайті Павлоградської міської ради.

«Водогін проектувався з урахуванням існуючих на той час енергомістких підприємств міст Павлоград, Синельникове, Тернівка, Першотравенськ, смт. Петропавлівка із перспективою їх розвитку. За 40 років з початку будівництва обсяги постачання води підприємством «Дніпро-Західний Донбас» зменшились майже в 5разів у порівнянні з проектними. Незважаючи та це, а також на те, що магістральний водогін на 80% відпрацював свій ресурс, за роки експлуатації модернізація підприємства не здійснювалася. Відповідно, не проводилися і роботи, направлені на енергозбереження, що впливає як на якість води, так і на її вартість, тому що основною складовою тарифу є витрати на електроенергію. Враховуючи, що міста Західного Донбасу не мають інших альтернативних джерел водопостачання, ДМП ВКГ «Дніпро – Західний Донбас» постійно користується своїм монопольним становищем та намагається вирішувати проблеми тільки через підвищення тарифу на покупну воду, що призводить до зростання тарифів на послуги водоканалів для мешканців міст та зниження їх платоспроможності. Через це міста Західного Донбасу постійно знаходяться під загрозою відключення від водопостачання. Крім того, варто зауважити, щопри такому технічному стані водогону і подальшій його експлуатації без модернізації можлива зупинка водопостачання в будь-який час для 300 тис. населення», - йдеться у повідомленні.

Враховуючи вищезазначене, на офіційному сайті Президента України розміщена петиція №22/069920-еп з проханням звернути увагу на проблему водопостачання Західно-Донбаського регіону, яку розмістила мешканка Павлограда, голова міської Громадської Ради Оксана Горова.

У Павлограді збирають підписи під петицією на офіційному сайті Президента України, фото-1

Тож прохання до всіх павлоградців підтримати петицію, адже, щоб вона була розглянута, вона має набрати не менш ніж 25 тис. голосів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...