• Главная
  • У Павлограді оголошено конкурс відеороликів, присвячений Дню міста
13:00, 15 августа 2019 г.

У Павлограді оголошено конкурс відеороликів, присвячений Дню міста

У Павлограді оголошено конкурс відеороликів, присвячений Дню міста

У Павлограді оголошено про проведення І міського конкурсу відеороликів «Рідне місто в об’єктиві», присвяченого 235-ій річниці від дня заснування Павлограда. Про це повідомили у прес-службі Павлоградської міської ради.

Конкурс організований відділом культури Павлоградської міської ради, КБУ «Міський культурно-дозвільницький центр», за підтримки КП «Павлоградська телерадіокомпанія» з метою любові до рідного міста, підтримки творчих ініціатив павлоградців, збереження традицій та родинних цінностей, поширення інформації про найцікавіші і знакові події в місті, свідками яких стали автори відеороликів, розширення кругозору, розвиток спостережливості, естетичного смаку у вирішенні поставлених завдань.

Конкурс проводиться за жанрами: соціальна реклама, репортаж, влог, музичний кліп, Instagram Stories, лайфхак, шоу-тизер, челендж, Сити-тур, соціальний експеримент на теми: «Кращі краєвиди улюбленого міста», “Місто моєї мрії”, “Мої земляки в об’єктиві рідного міста” , “Павлоград від історії до сучасності”, «Мій день у Павлограді» тощо.

Ніяких обмежень щодо формату, стилю і наповнення немає.

При оцінці відео від учасників будуть враховуватись:

- загальна ідея відео;

- тривалість до 1,5 хвилини;

- оригінальність та авторський підхід, не використовувати чужу інтелектуальну власність;

- відповідність тематиці конкурсу;

- чіткість передачі думки відео;

- наявність звукового супроводу;

- загальне емоційне сприйняття.

У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі мешканці міста незалежно від віку. Робота може бути як індивідуальною, так і колективною.Відповідальність за дотримання авторських прав роботи, яка бере участь в конкурсі, несе автор (колектив учасників), який надіслав цю роботу на конкурс. Надсилаючи свою роботу на конкурс, автор (колектив учасників) автоматично надає право організаторам конкурсу на використання надісланого матеріалу (розміщення в мережі інтернет, телепрограмах, участь у творчих проектах, публічного оповіщення і т. п.).

Відеоролики будуть транслюватися в популярних паблік соціальних мереж.

З 01 травня по 01 вересня 2019 року зніми відео, залий його на youtube та реєструй до участі у конкурсі. З 01 вересня по 10 вересня 2019 року компетентне журі обере та оголосить переможців. Інформація про переможців буде оприлюднена на сайті pavlogradmrada.dp.gov.ua. Відеоролики, що отримають найбільшу кількість балів від журі конкурсу в кожній номінації, будуть визначені переможцями та нагороджені дипломами та цінними подарунками. Переможці будуть запрошені на Церемонію нагородження, що відбудеться 14 вересня 2019 року (у День міста).

Увага! Учасникам конкурсу! Ви повинні переконатися, що всі люди, які є персонажами вашого відео, не мають заперечень проти опублікування відео. Відео не може містити упереджень, ненормативну лексику. Оргкомітет Конкурсу залишає за собою право не розміщувати на сайті відео, яке не відповідає вимогам.

Заявки подаються до 01 вересня 2019 року до відділу культури Павлоградської міської ради за адресою: вул. Соборна, 95, каб. 301, тел. (0563) 204160.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...