• Главная
  • За півроку у Павлограді народився 31 недоношений малюк
16:00, 11 августа 2019 г.

За півроку у Павлограді народився 31 недоношений малюк

За півроку у Павлограді народився 31 недоношений малюк

За перше півріччя 2019 року у Павлоградському пологовому будинку народилося 626 дітей, з них недоношених - 31 малюк. Про це повідомила зав. дитячим відділенням КЗ «Павлоградська міська лікарня №1» ПМР» Наталія Кошелєва.

За її словами, передчасно народжені немовлята потребують особливого імунобіологічного захисту, забезпечення білками, вуглеводами, жирами, вітамінами, мікроелементами. Так, молоко жінок, що народили передчасно, містить більшу кількість білка, поліненасичених жирних кислот, які необхідні для росту та розвитку організму недоношеної дитини, насамперед, для дозрівання центральної нервової системи.

Питання вигодовування передчасно народжених дітей не має однозначного вирішення. Існує думка, що при вигодовуванні недоношених дітей молочними сумішами діти мають краще кількісне забезпечення харчовими елементами, що зумовлює більші темпи фізичного розвитку. Водночас є дані, що стимуляція фізичного розвитку і росту у дітей на штучному вигодовуванні не супроводжується адекватним нервово-психічним розвитком дитини.

Таким чином, грудне молоко матерів, що народили своїх дітей достроково, є «золотим стандартом» годування недоношених немовлят, стандартом профілактики захворюваності і оптимального психоемоційного розвитку передчасно народжених дітей.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...