• Главная
  • Як здійснюється виробництво будівельних матеріалів у Дніпропетровській області
13:00, 11 августа 2019 г.

Як здійснюється виробництво будівельних матеріалів у Дніпропетровській області

Як здійснюється виробництво будівельних матеріалів у Дніпропетровській області

День будівельника відзначається в Україні щорічно у другу неділю серпня. Маючи значний потенціал розвитку будівельної індустрії, Дніпропетровщина створює на потужностях своїх підприємств широкий асортимент продукції промисловості, яка використовується у сучасному будівництві. Про це повідомляють в Головному управлінні статистики у Дніпропетровській області.

За підсумками роботи підприємств галузі з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції у січні–червні 2019 р. індекс промислової продукції склав 101,7%. Товаровиробниками області було випущено цегли невогнетривкої керамічної будівельної (крім виробів з борошна кам’яного кремнеземистого чи ґрунтів діатомітових) 21,4 тис. м3 , сумішей будівельних сухих (крім розчинів бетонних, готових для використання) – 28,3 тис. т, сумішей асфальтових для дорожнього покриття – 49,4 тис. т, елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону або каменю штучного – 71,1 тис. т, блоків та цегли з цементу, бетону або каменю штучного для будівництва – 80,4 тис. т, розчинів бетонних, готових для використання – 216,9 тис. т, вапна негашеного – 400,1 тис. т та багато іншого.

Частка обсягу реалізованої промислової продукції галузі у загальнообласному обороті від промислової діяльності у І півріччі 2019 р. склала 3,4%.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...