• Главная
  • На Дніпропетровщині запроваджують нову соціальну послугу
11:20, 9 августа 2019 г.

На Дніпропетровщині запроваджують нову соціальну послугу

На Дніпропетровщині запроваджують нову соціальну послугу

На Дніпропетровщині запроваджують соціальну послугу – патронат над дитиною. На сьогодні одна з таких родин – у Жовтих Водах. Вона прийняла та реабілітувала п’ятьох дітей. Наразі пройшли первинний відбір і навчаються ще десять кандидатів у патронатні вихователі. Про це повідомили у службі у справах дітей Дніпропетровської ОДА.

«Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на певний період. Це захист прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками чи законними представниками», – розповіли у службі.

До сім’ї патронатного вихователя можуть бути влаштовані новонароджені, від яких відмовились батьки, підкинуті або безпритульні, діти із сімей, де існує загроза життю та здоров’ю, а також ті, хто зазнав насильства або чиї батьки померли.

Термін перебування дитини в такій сім’ї визначається кожного разу індивідуально, однак не має перевищувати трьох місяців. В особливих випадках може бути подовжений до шести місяців.

Разом патронатними вихователями працюють фахівці із соціальної роботи, спеціалісти служб у справах дітей, соцпрацівники, педагоги, психологи, медики, юристи.

Ті, хто виявив бажання взяти патронат над дитиною, проходять навчання та отримують консультації.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...