• Главная
  • 30 учасників АТО з Дніпропетровщини отримали гранти до 400 евро від Євросоюзу
20:50, 6 августа 2019 г.

30 учасників АТО з Дніпропетровщини отримали гранти до 400 евро від Євросоюзу

30 учасників АТО з Дніпропетровщини отримали гранти до 400 евро від Євросоюзу

30 учасників АТО з Дніпропетровщини отримали гранти до 400 евро від Євросоюзу. Кошти військові можуть використати на навчальні курси – підвищити свою кваліфікацію або здобути нову професію. Невдовзі отримати гранти зможуть ще понад 30 хлопців.

«Завдяки програмі, яку фінансує Євросоюз, учасники АТО можуть обрати курси за власним бажанням та отримати кошти на них. Це чудова можливість для професійного розвитку. Є нагода здобути нову професію або підвищити кваліфікацію. Нею вже скористалися 30 військових із Дніпропетровщини», - зазначила начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталія Шуліка.

Аби допомогти бійцям визначитися з тематикою курсів та скласти заявку на отримання гранту, для них проводять дводенний тренінг. Нині заняття у Дніпропетровській ОДА проходять понад 30 військових.

«Тренінг складається з кількох частин. Є психологічний блок. Робимо акцент на перетворенні військових навичок – аби бійці не знецінювали свій досвід. Розповідаємо і про те, як правильно написати резюме та презентувати себе на співбесіді», – пояснила Людмила Гордієнко – представниця ГО «Центр зайнятості вільних людей», яка розробила тренінг.

Після тренінгу учасники подають заявку на грант. На навчання вони можуть отримати до 400 євро.

Проєкт, окрім Дніпропетровщини, втілюють ще в Київській та Львівській областях.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...