• Главная
  • У Павлоградському та Юр’ївському районах підрахували кількість безробітних
19:30, 1 августа 2019 г.

У Павлоградському та Юр’ївському районах підрахували кількість безробітних

У Павлоградському та Юр’ївському районах підрахували кількість безробітних

За даними Павлоградського міськрайонного центру зайнятості, які  наведені разом з показниками по Павлоградському та Юр’ївському районах, протягом січня-червня 2019р. мали статусбезробітного 4350 осіб, а на кінець червня – 1347 осіб (жінки – 63,9%, молодь у віці до 35 років – 28,9%, особи, що проживають у сільській місцевості – 31,7%, особи, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню – 33,1%).

Кількість вакансій за професійними групами станом на кінець червня складає 640 одиниць, з них: законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (управителі) – 50 од.; професіонали – 117 од.;  фахівці – 66 од.; технічні службовці – 9 од.; працівники сфери торгівлі та послуг – 65 од.; кваліфіковані робітники сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства – 2 од.; кваліфіковані робітники з інструментом – 151 од.; робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин – 103 од.; найпростіші професії – 77 од.

Співвідношення між попитом і пропозицією робочої сили на кінець червня 2019р. визначило навантаження на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) на рівні 2 осіб.

З Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття допомогу по безробіттю на кінець червня отримували1091 безробітний. Середньооблікова чисельність безробітних, які отримували допомогу по безробіттю у червні 2019р., складає 756 осіб.

Середній розмір допомоги по безробіттю у червні становив3348,8 грн.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...