• Главная
  • На Дніпропетровщині пройшли антитерористичні навчання
13:10, 1 августа 2019 г.

На Дніпропетровщині пройшли антитерористичні навчання

На Дніпропетровщині пройшли антитерористичні навчання

На Дніпропетровщині, на базі дослідного експериментального підприємства ДКВС України, що в Кам’янському, 31 липня пройшли антитерористичні навчання із умовним захопленням заручників та масовими безпорядками в колоніях. До них приєдналися працівники нацполіції, ДСНС, воєнізованих формувань. Вони відпрацювали кілька ситуацій, зокрема, звільняли заручників та штурмували об’єкт, захоплений злочинцями. Про це повідомляють у Дніпропетровській обласній державній адміністрації.

«Такі масові навчання на Дніпропетровщині – вперше. Учасники відпрацьовували завдання та тактичні дії. Різні підрозділи вчилися взаємодіяти в умовах групової непокори засуджених, звільняли заручників та ліквідовували масові безпорядки в установах виконання покарань. Це розвиває злагодженість, оперативність, почуття ліктя. Як-то кажуть, важко в навчанні – легко в бою», – зазначив заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Юрченко. 

«Ці навчання – по слідах масових безпорядків, які відбулися в Черкаській колонії №62, Одеській – №51 та П’ятихатській – №122, – розказав  перший заступник начальника Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Дмитро Сало. –  Бійці мають чітко знати, як діяти в екстремальних ситуаціях. Це підвищить бойову майстерність особового складу. Жодних обмежень у часі. Їхнє завдання – локалізувати осередки непокори, не допустити травмування і загибелі».

Загалом, у навчаннях взяли участь майже 350 осіб.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...