• Главная
  • Завдяки Павлоградській місцевій прокуратурі державі повернено земельну ділянку вартістю близько 1,5 млн грн.
08:08, 12 июля 2019 г.

Завдяки Павлоградській місцевій прокуратурі державі повернено земельну ділянку вартістю близько 1,5 млн грн.

Завдяки Павлоградській місцевій прокуратурі державі повернено земельну ділянку вартістю близько 1,5 млн грн.

За втручання Павлоградської місцевої прокуратури державі повернено земельну ділянку вартістю близько 1,5 млн грн. Верховний Суд, залишивши без змін рішення судів першої та другої інстанцій, підтримав позицію Павлоградської місцевої прокуратури, яка діяла в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру в області, щодо визнання незаконними та скасування розпоряджень Петропавлівської районної державної адміністрації, визнання недійсним договору оренди земельної ділянки фізичною особою-підприємцем та повернення її державі. Про це повідомляє офіційний сайт прокуратури у Дніпропетровській області.

Підставою для звернення до суду стало те, що райдержадміністрація, перевищивши владні повноваження, з грубими порушеннями вимог земельного законодавства надала підприємцю земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Павлоградською місцевою прокуратурою забезпечено реальне виконання вказаного рішення суду шляхом примусового витребування та повернення земельної ділянки державі в особі ГУ Держгеокадастру в області, площею понад 5 га, ринковою вартістю близько 1,5 млн грн.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...