
19:45, 5 липня 2019 р.
Перший мільйон тонн ранніх зернових вже зібрано

Минулого тижня на Дніпропетровщині почалися жнива. І ось аграрії вже можуть похвастатися першими здобутками. У Дніпропетровській області зібрано перший мільйон тонн ранніх зернових. Про це повідомили в управлінні агропромислового розвитку облдержадміністрації.
Наразі триває збір озимих ячменю та пшениці. Якщо погода сприятиме, то жнива на Дніпропетровщині завершаться до кінця липня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:57, 17 червня
15:15, 22 червня
16
15:10, 22 червня
12:18, 19 червня