• Главная
  • Переселенці Павлограда отримали квартири
17:40, 26 июня 2019 г.

Переселенці Павлограда отримали квартири

Переселенці Павлограда отримали квартири

26 червня у Павлограді відкрили житловий будинок для внутрішньо переміщених осіб після капітального ремонту по вул. Ливарній, 18».

В минулому це був гуртожиток барачного типу заводу «Ливмаш», побудований у 1972 році, з централізованим водопостачанням, але без каналізації. Майже 20 років будівля не використовувалася та була закинута.

За ініціативи Українського фонду соціальних інвестицій в рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», за фінансової підтримки німецького банку KfW в будівлі гуртожитку створено житлові умови для 42 внутрішньо переміщених осіб — облаштовано 19 повноцінних квартир (14 однокімнатних, 4 двокімнатні та одна трикімнатна). Загальний обсяг фінансування об’єкта – 15,1 млн. грн.

Переселенці Павлограда отримали квартири, фото-1
Переселенці Павлограда отримали квартири, фото-2
Переселенці Павлограда отримали квартири, фото-3

На відкритті був присутній Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку (офіс Дніпро) Вольфґанґ Мьоссінґер; директор Східного регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій Сергій Кадигроб, внутрішньо переміщені особи.

Переселенці Павлограда отримали квартири, фото-4

Загалом у Дніпропетровській області для проживання ВПО облаштовано 97 квартир та 13 кімнат у гуртожитку (близько 270 місць для поселення) на 5 житлових об’єктах у наступних населених пунктах: Павлоград, Кам’янське, Верхньодніпровськ, Вільногірськ та с. Чумаки. Обсяг інвестицій у житлові об’єкти становить близько 63 млн грн.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...