• Головна
  • У Павлограді не працюють 24 пожежні гідранти
12:14, 26 червня 2019 р.

У Павлограді не працюють 24 пожежні гідранти

У Павлограді не працюють 24 пожежні гідранти

Впродовж квітня-травня поточного року на Дніпропетровщині тривала перевірка джерел зовнішнього протипожежного водопостачання. Такі заходи проходять щорічно на виконання вимог «Правил пожежної безпеки в Україні» та «Інструкції про порядок утримання, обліку та перевірки технічного стану джерел зовнішнього протипожежного водопостачання».

Всі ці джерела використовуються Службою порятунку для гасіння пожеж та заправки водою пожежно-рятувальної техніки. Від їх справності та працездатності залежить оперативність дій вогнеборців, і як наслідок – збереження життя людей та матеріальних цінностей.

Перевіркою виявлено, що 13,3% з усіх гідрантів знаходяться в несправному стані, а це 2082 гідрантів, у тому числі 1809 вуличних та 273 об’єктових. Також встановлено 55 (6,1%) непрацездатних пожежних водоймищ та 11 (5%) водонапірних веж, які не працюють.

У місцях розташування джерел зовнішнього протипожежного водопостачання відсутні світло-відбивні покажчики встановленого зразку. Так, з 15610 пожежних гідрантів не обладнані покажчиками 4456 (28,5%), з 905 пожежних водоймищ - 133 (14,6%).

Аналіз результатів перевірки свідчить, що стан утримання джерел зовнішнього протипожежного водопостачання у Дніпропетровській області погіршився. Особливе занепокоєння викликає незадовільний стан вуличних пожежних гідрантів.

Одне з найгірших утримань вуличних пожежних гідрантів виявлено у Павлограді. Тут з з 157 несправні 24 (15,2%).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...