![](https://s.5632.com.ua/section/logo/upload/pers/99/logo.png?20240727)
17:12, 25 червня 2019 р.
Увага: завтра в Павлограді лунатимуть сирени
![Увага: завтра в Павлограді лунатимуть сирени Увага: завтра в Павлограді лунатимуть сирени](/dist-assets/images/cap.jpg)
26 червня у Павлограді лунатимуть сирени. Так перевірятимуть систему централізованого оповіщення. Про це нагадали в управлінні цивільного захисту облдержадміністрації.
«Сирени лунатимуть о 13:55. Почувши гудок, потрібно увімкнути телевізор чи радіо, прослухати повідомлення. Таку перевірку система централізованого оповіщення області проходить раз на три місяці», - розповіли в управлінні цивільного захисту населення Дніпропетровської ОДА.
Сирени лунатимуть по всій області. Загалом їх - понад 600.
Систему централізованого оповіщення використовують, аби попередити мешканців регіону про серйозну небезпеку. Наприклад, це може бути прорив дамби або аварія на великому підприємстві.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Дніпропетровська філія "Газмережі" пропонує широкий спектр послуг споживачам газу Павлограда
Новини компаній
09:00
25 липня
18:00
24 липня
Оголошення
19:01, 18 липня
17:04, 17 липня
19:01, 18 липня
17:33, 22 липня
11:34, 15 липня
143
live comments feed...