![](https://s.5632.com.ua/section/logo/upload/pers/99/logo.png?20240727)
На Дніпропетровщині розпочалися жнива
![На Дніпропетровщині розпочалися жнива На Дніпропетровщині розпочалися жнива](/dist-assets/images/cap.jpg)
На Дніпропетровщині розпочалися жнива. До збирання врожаю стали аграрії 15 районів області. Робота кипить на полях з озимим ячменем, горохом і озимою пшеницею. Про це повідомили в управлінні агропромислового розвитку Дніпропетровської ОДА.
«Аграрії п’ятнадцяти районів Дніпропетровщини вже зібрали перші 100 тис тонн зерна. Це – 68 тис тонн озимого ячменю, 24 тис тонн гороху, 6 тис тонн озимої пшениці. Приступили до робіт на полях з ярим ячменем. Далі візьмуться за овес та озимий ріпак», - зазначили в управлінні агропромислового розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.
Незабаром до жнив приєднаються всі райони області, додали в управлінні
Загалом жнива ранніх зернових культур розгорнуться на площі у 792,5 тис га. За сприятливої погоди, ці роботи завершать до кінця липня.