• Главная
  • До рятувальників завітали на екскурсію учні з пришкільного табору
17:13, 22 июня 2019 г.

До рятувальників завітали на екскурсію учні з пришкільного табору

До рятувальників завітали на екскурсію учні з пришкільного табору

21 червня поточного року до рятувальників завітали на екскурсію учні 1-4 класів пришкільного табору Хорошівської загальноосвітньої школі І-ІІІ ступеня.

Захід розпочали вогнеборці із розповіді про пожежі, які трапилися на території району і причини їх виникнення. Після чого дітям показали основну пожежно - рятувальну техніку і обладнання, яке використовується для ліквідації надзвичайних ситуацій різного характеру.

Щоб учні краще зрозуміли професію рятувальника, а точніше відчули, малечі дали змогу одягнути на себе спец одяг рятувальника, приміряти апарати стисненого повітря, посидіти в пожежному автомобілі та навіть загасити умовну пожежу.

Хлопці та дівчата уважно роздивлялися пожежну машину, слухали розповіді та на перебій намагалися влучити із пожежного ствола в умовний осередок пожежі.

Як зазначають рятувальники, метою таких заходів, в першу чергу, є попередження травмування та загибелі дітей на пожежах, у побуті під час канікул, на водних об’єктах влітку, навчання правилам поведінки у надзвичайних ситуацій, умінню знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій, а також популяризація професії рятувальника.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...