![](https://s.5632.com.ua/section/logo/upload/pers/99/logo.png?20240727)
11:25, 14 червня 2019 р.
Павлоградщина - лідер за кількістю лісових пожеж
![Павлоградщина - лідер за кількістю лісових пожеж Павлоградщина - лідер за кількістю лісових пожеж](/dist-assets/images/cap.jpg)
У 2019 році ліси Дніпропетровщини горіли 20 разів. Вогонь охопив майже 5 гектарів. Про це повідомили в управлінні цивільного захисту Дніпропетровської облдержадміністрації.
«Цьогоріч найбільше пожеж сталося на території Петриківського та Павлоградського лісгоспів. Найчастіше ліс горів через людську необачність», - розповіли в управлінні цивільного захисту Дніпропетровської облдержадміністрації.
В управлінні закликали мешканців області бути обережними під час пікніків.
«Часто люди не слідкують за вогнищем, забувають загасити його. Результат - пожежа. Тож нагадуємо - під час відпочинку не варто забувати про правила безпеки», - наголосили в управлінні.
Телефон рятувальників - 101.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Дніпропетровська філія "Газмережі" пропонує широкий спектр послуг споживачам газу Павлограда
Новини компаній
09:00
25 липня
18:00
24 липня
Оголошення
12:17, 14 липня
18:06, Вчора
12:05, 18 липня
13:12, 13 липня
live comments feed...