• Головна
  • Мешканцям інших громад відмовлятимуть в наданні планової меддопомоги в Павлограді
16:04, 7 червня 2019 р.

Мешканцям інших громад відмовлятимуть в наданні планової меддопомоги в Павлограді

Мешканцям інших громад відмовлятимуть в наданні планової меддопомоги в Павлограді

Мешканці Західного Донбасу, які проживають не в Павлограді, не зможуть отримувати планову медичну допомогу в павлоградських медичних закладах. Планується, що така заборона почне діяти з 2020 року.

Нагадаємо, декотрі медичні заклади Павлограда, а це пологовий будинок, міська лікарня №4, входять до складу Павлоградського госпітального округу. Це означає, що медична допомога в них надається цілодобово не лише павлоградцям, а й мешканцям усього Західного Донбасу. Але за умови, якщо влада тих міст і сіл компенсуватиме медицині Павлограда затрати на мешканців їх громад. Але, на жаль, цього зараз не відбувається, а тому і постало питання, що з 2020 року мешканці Західного Донбасу, окрім павлоградців, не отримають планової медичної допомоги в лікарнях Павлограда. Про це розповіла начальник відділу охорони здоров’я Павлоградської міської ради Олена Герасименко.

«Ми писали безліч листів, тільки в цьому році 47, на всіх голів ОТГ, міських голів, щодо пропозиції подальшої співпраці. Де будуть народжувати їх жінки? Де будуть оперуватись? Проте, на жаль, ми не знайшли порозуміння в цьому питанні з головами. А тому з 1 січня 2020 року пацієнти інших територіальних громад не зможуть отримувати планової медичної допомоги в місті Павлограді», – сказала Олена Герасименко.

Аби питання було вирішено, голови ОТГ та міські голови повинні врегулювати питання грошової компенсації з відділом охорони здоров’я Павлоградської міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...