• Головна
  • Понад 86 тисяч мешканців Павлограда вже обрали свого лікаря «первинки»
12:54, 7 червня 2019 р.

Понад 86 тисяч мешканців Павлограда вже обрали свого лікаря «первинки»

Понад 86 тисяч мешканців Павлограда вже обрали свого лікаря «первинки»

86 тис. 122 павлоградців підписали декларації із сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами. Про це розповіла начальник відділу охорони здоров’я Павлоградської міської ради Олена Герасименко.

Підписання декларацій розпочалось 1 квітня 2018-го. За цей час 86 тисяч 122 мешканці Павлограда уклали з лікарями угоди про надання медичних послуг. Павлоградці можуть без прив’язки до місця обрати власного лікаря «первинки». Відмовити у підписанні декларації фахівець може тільки у тому випадку, якщо вже набрав максимальну кількість пацієнтів.

А ось ті, хто за якихось причин ще не має свого лікаря, то не зможе отримати ні лікарняний лист, а й відповідно виплати по ньому, та безкоштовні обстеження, наголосила Олена Герасименко.

«Якщо пацієнт звернеться до первинної ланки з проханням надати йому лікарняний лист, обстеження, то він не зможе його отримати. Згідно з новим законодавством, якщо пацієнт не уклав декларацію з певним лікарем, він не може отримувати такі послуги. Але екстрена медична допомога – це безоплатно, а планова допомога – лише після підписання декларації», – розповіла Олена Герасименко.

Щоб підписати декларацію, потрібно звернутися до будь-якої амбулаторії Павлограда. З собою потрібно прихопити мобільний телефон, паспорт, ідентифікаційний код та свідоцтво про народження дитини (якщо декларація підписується з педіатром).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...