![](https://s.5632.com.ua/section/logo/upload/pers/99/logo.png?20240727)
Павлоградцям розповіли, як діяти у разі виявлення пвибухонебезпечних предметів
![Павлоградцям розповіли, як діяти у разі виявлення пвибухонебезпечни... Павлоградцям розповіли, як діяти у разі виявлення пвибухонебезпечних предметів](/dist-assets/images/cap.jpg)
6 червня рятувальники Павлограда провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями міста.
Під час розмов надзвичайники ознайомили перехожих громадян з їх діями у разі знаходження підозрілих предметів, що можуть виявитися саморобними вибуховими пристроями та нагадали, які наслідки можуть бути у разі не дотримання правил безпеки.
«Шановні громадяни! При виявленні підозрілих предметів, ні в якому разі не торкайтесь їх! Пам'ятайте, що знешкоджувати вибухонебезпечний предмет мають право тільки спеціально підготовлені фахівці піротехнічних груп, які пройшли фахову підготовку та мають практичні навички роботи з різноманітними боєприпасами. Тож, відійдіть від знахідки на безпечну відстань та зателефонуйте до Служби порятунку за номером «101», або до Національної поліції за номером «102», – наголосили рятувальники.
По закінченню бесід фахівці ДСНС вручили людям тематичні пам’ятки «Дії у разі виявлення підозрілих предметів» з чітким алгоритмом дій в разі знаходження підозрілого предмета, схожого на вибуховий пристрій.