• Главная
  • Павлоградка здобула перемогу на Всеукраїнському конкурсі «Диво-дитина-2019»
11:27, 6 июня 2019 г.

Павлоградка здобула перемогу на Всеукраїнському конкурсі «Диво-дитина-2019»

Павлоградка здобула перемогу на Всеукраїнському конкурсі «Диво-дитина-2019»

Ксенія Могильченко з Павлограда, яка є чемпіонкою України з акробатичного рок-н-ролу, дворазовою призеркою чемпіонату Європи з акробатичного рок-н-ролу, стала лауреатом І премії на Всеукраїнському конкурсі «Диво-Дитина».

Учасників конкурсу оцінюють в номінаціях: Найрозумніша дитина, Найспортивніша дитина, Найтворча дитина, Найдивовижніша дитина та Найгероїчніша дитина. Ксенія перемогла в номінації «Найспортивніша дитина», повідомляє радіо "Самара".

Для здобуття Премії "Диво-Дитина" запрошуються діти віком від 4-х до 13 років (включно), які мають досягнення або відкриття у науко-технічній сфері, переможці та призери обласних республіканських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів, діти, що зробили героїчний вчинок, а також мають феноменальну інтуїцію та пам'ять, володіють даром передбачення, або чутливістю до енергетики та ін.

До складу журі цьогорічної премії увійшли: Ольга Сумська, Президент Всеукраїнської премії «Диво-Дитина», продюсер Юрій Нікітін, Влада Литовченко та Віталій Козловський.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...