
09:53, 5 червня 2019 р.
У Павлограді пройшла акція “Привітай дитину зі святом”

Напередодні свята Дня захисту дітей у Павлограді пройшла акція “Привітай дитину зі святом”.
Метою акції було подарувати дітям, які перебувають в складних життєвих обставинах, святковий настрій, приємні подарунки, несподіванки, приділити їм увагу і турботу, розповіли в прес-службі міськради.
Всі хто залучився до акції креативно і індивідуально поздоровили кожну дитину, яка потребує допомоги. Привітання відбулися в дитячому парку, на ігрових майданчиках, в кафе та інших місцях для відпочинку дітей. Діти отримали подарунки, іграшки та солодощі.

Під час проведення святкових заходів у дитячому парку всіх дітей пригощали морозивом, яке безкоштовно надали підприємці:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
ТОП новини
Оголошення
10:57, 17 червня
15:19, 22 червня