• Главная
  • У Павлограді розпочали роботу пришкільні табори
11:05, 4 июня 2019 г.

У Павлограді розпочали роботу пришкільні табори

У Павлограді розпочали роботу пришкільні табори

Вчора у Павлограді розпочали свою роботу табори з денним перебуванням, повідомляють в прес-службі міськради.

Для дітей в пришкільних таборах організоване 2-х разове харчування, вартість якого складає 35 грн.. З міського бюджету для харчування дітей, які потребують особливої соціальної уваги виділено 322 910 грн. (659 дітей пільгової категорії).

Запланована робота мовних груп на базі 19 закладів.Третій рік поспіль на базі ЗШ №11 буде працювати літній мовний табір в рамках програми GoCamp.

За окремим графіком з кожним закладом працюватимуть позашкільні заклади, де планується організація проведення тематичних заходів, занять гуртків одного дня для дітей .

Також 45 дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування відправилися на оздоровлення до Дитячому закладі оздоровлення та відпочинку санаторного типу «Факел» в Бердянськ.

Табір розташований безпосередньо на березі, має власний піщаний пляж розміром 50 на 300 метрів, який знаходиться на відстані 50 метрів від дитячих корпусів.

Діти перебуватимуть на оздоровленні -21 день. У вартість путівок відповідно договору включено трансфер та страхування дітей при перевезенні до місця оздоровлення та відпочинку.

Всього для оздоровлення дітей в Дитячому закладі оздоровлення та відпочинку санаторного типу «Факел»з міського бюджету 498 960 грн..

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...