• Главная
  • Павлоградців запрошують обговорити нові тарифи на воду
13:09, 29 мая 2019 г.

Павлоградців запрошують обговорити нові тарифи на воду

Павлоградців запрошують обговорити нові тарифи на воду

У Павлограді планують збільшити тарифи на водопостачання і водовідведення в наступному році. Загальна сума тарифу зросте на 22%, тобто приблизно на 7 грн. Відкрите обговорення нових тарифів відбудеться 30 травня о 10:00 в актовій залі КП «Павлоградводоканал» за адресою: м Павлоград, вул.Дніпровська 41 А.

Відповідне повідомлення розміщено на офіційному сайті комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».

 До 1 червня поточного року водоканал зобов'язаний подати до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) обґрунтовані розрахунки нових тарифів.

«Метою установки на 2020 рік тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення є приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня, який забезпечить можливість фінансування підприємством витрат відповідно до умов діяльності в 2020 році», - повідомляють у водоканалі. І запевняють, що розрахунки нових тарифів зроблені з дотриманням законодавства України, з огляду на фактичні витрати підприємства за 2018 рік, діючі договори 2019 року і прогнозний індекс цін виробників промислової продукції на 2020 рік.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

live comments feed...