
14:02, 24 травня 2019 р.
У Павлограді звільнили директора комунального підприємства

Сьогодні звільнили з займаної посади директора комунального підприємства «Павлограджитлосервіс» Павлоградської міської ради Євгенія Гавриловича Бондара.
Відповідне розпорядження підписав міський голова, повідомляють у виконавчому комітеті.
Євгенія Гавриловича звільнили на підставі п.96.4 ст.96 Податкового кодексу України (у зв’язку з виникненням у комунального підприємства податкового боргу).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
ТОП новини
Оголошення
15:10, 22 червня
25
15:15, 22 червня
3
10:57, 17 червня
18:09, 17 червня
44