• Главная
  • Коли обиратимуть нових головних лікарів у Павлограді
14:41, 22 мая 2019 г.

Коли обиратимуть нових головних лікарів у Павлограді

Коли обиратимуть нових головних лікарів у Павлограді

Нещодавно Павлоградські міські лікарні №№ 1 і 4 область передала у комунальну власність міста. Тож, тепер головних лікарів цих медичних закладів обиратимуть на місці за допомогою конкурсної комісії. Раніше кандидатів на ці посади розглядала та затверджувала спеціальна комісія при обласній раді.

В склад конкурсної комісії при Павлоградському міськвиконкомі входитимуть представники трудових колективів лікарень, громадськості та міської влади.

«Наразі закінчується термін (29 травня) виконуючого обов’язки головного лікаря МЛ № 1. На мій погляд, є неправильні ухвалені юридичні рішення обласної ради, бо вони провели конкурс на головного лікаря МЛ № 1, визначили його, в цей же час передали лікарню у комунальну власність Павлограда і збираються затверджувати головного лікаря на наступній сесії облради. Виходить якась колізія. Наш юридичний відділ вважає, що це неправильно. Тому з того часу, як закінчиться строк виконуючого обов’язки ми оголошуємо конкурс на посаду головного лікаря, який проходитиме згідно з законодавством (протягом місяця)», - зауважив міський голова Анатолій Вершина під час своєї зустрічі з громадськістю.

Також на наступній сесії міськради (25 червня) депутати ухвалюватимуть рішення про перехід цього медичного закладу на неприбуткову форму установи. Тоді і оголосять конкурс.«Що стосується МЛ № 4, то тут строк виконуючого обов’язки головного лікаря закінчується 14 червня. І ми також одразу оголосимо конкурс на головного лікаря», - додав мер.

Кріста Офенбах

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

live comments feed...