• Главная
  • Школу №14 на Соснівці закриють чи реорганізують?
10:28, 22 мая 2019 г.

Школу №14 на Соснівці закриють чи реорганізують?

Школу №14 на Соснівці закриють чи реорганізують?

Павлоградський навчально-виховний комплекс по вул. Котовського, 35 на селищі Соснівка планують реорганізувати – можливо, оставлять тільки молодшу школу (з 1 по 5 клас). Про це стало відомо під час зустрічі міського голови Павлограда Анатолія Вершини з громадскістю.

«Наразі ми опрацьовуємо це питання. Рішення по школі поки що не приймається. В місті є дитячі садки, які переповнені, а також є ті, в котрих не вистачає дітей. Так само і школи. Тому це питання не стосується лише школи № 14», - каже мер.

В цьому НВК з цього питання нещодавно провели зустріч із батьками, але конструктивного діалогу не відбулося, зауважила начальник відділу освіти Павлограда Ірина Дем’яненко.

«Зараз в НВК навчається 120 учнів. Всього 9 класів. З них 4 класи початкової школи (з 1 по 4 кл.) і 5 - середньої (з 5 по 9 клас). Це 62 учня молодшої школи і 58 – середньої. В школі працює 13 педагогів, на яких за рахунок освітньої субвенції виділяється майже 2,2 млн гривень на рік та 10 чоловік обслуговуючого персоналу, на яких з місцевого бюджету виділяється 2 мільйони гривень. Таким чином утримання цього закладу обходиться міському бюджету більше аніж 4 млн на рік. Тому ми пропонуємо батькам залишити в НВК початкову школу, а учнів з 5 по 9 клас перевести до інших шкіл центральної частини міста, - повідомляє очільниця міського відділу освіти. – А підвозити дітей з цього району до інших шкіл та назад (вранці, вдень та ввечері) будуть шкільним автобусом, як ми це вже три роки робимо в мікрорайоні Бельбес».

Ірина Дем’яненко також повідомила, що на минулому тижні вони отримали від Міністерства освіти листа з роз’ясненнями про те, що міська рада та відділ освіти повинні колегіально розглянути питання та ухвалити рішення щодо закриття малокомплектних шкіл. Якщо в класах менше 25 учнів, то фінансування з державного бюджету такого закладу освіти буде припинено, а утримуватися він буде за кошти міського бюджету. Наразі це питання опрацьовується і поки що мова про закриття школи № 14 не йде.

«Ми винесли питання на обговорення і прийматимемо рішення з батьками», - резюмував міський голова.

Кріста Офенбах

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

live comments feed...