
13:27, 20 травня 2019 р.
У Павлограді пройшла екологічна акція

В суботу, 18 травня, на бульварі Голубицького проходила акція «Екоравлик».
Ініціативна група молодих людей організували даний захід з метою привернути увагу павлоградців до проблеми забруднення оточуючого середовища, повідомляють в прес-службі міськради.
Під час акції присутнім розповідали про використання еко-продукції у повсякденному житті, що допоможить нам зменшити кількість сміття, яке дуже шкодить природі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:41
2 червня
17:14
30 травня
17:00
30 травня
Оголошення
10:44, 5 червня
15:28, 29 травня
11:30, 5 червня
10:52, 5 червня