
13:27, 20 травня 2019 р.
У Павлограді пройшла екологічна акція

В суботу, 18 травня, на бульварі Голубицького проходила акція «Екоравлик».
Ініціативна група молодих людей організували даний захід з метою привернути увагу павлоградців до проблеми забруднення оточуючого середовища, повідомляють в прес-службі міськради.
Під час акції присутнім розповідали про використання еко-продукції у повсякденному житті, що допоможить нам зменшити кількість сміття, яке дуже шкодить природі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
ТОП новини
Оголошення
15:10, 22 червня
25
15:15, 22 червня
3
10:57, 17 червня
18:09, 17 червня
44