• Главная
  • У Першотравенську на утримання закладів освіти виділили 58,5 млн грн
17:14, 18 мая 2019 г.

У Першотравенську на утримання закладів освіти виділили 58,5 млн грн

У Першотравенську на утримання закладів освіти виділили 58,5 млн грн

На утримання закладів освіти в 2019 році з міського бюджету Першотравенська виділено кошти в сумі 58,5 млн грн. На фінансування заробітної плати педагогічних працівників з державного бюджету виділено 35,9 млн грн.

Про підготовку закладів освіти до початку нового 2019-2020 навчального року доповіла т.в.о. начальника міського відділу освіти Світлана Сучкова.

У рамках підтримки інклюзивної освіти для створення, оснащення ресурсних кімнат в ЗШ № 2, 3, 4 затверджено кошторис (за рахунок обласного бюджету) в сумі 339 тис. грн. З державного бюджету надано субвенцію 535 тис. грн для проведення додаткових психолого-педагогічних і корекційно-розвиткових занять особам з особливими освітніми потребами та придбання спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку.

Для забезпечення якісної сучасної загальної середньої освіти «Нової української школи» за рахунок державної субвенції отримано кошти в сумі 440 тис. грн.

Уточнений залишок освітньої субвенції 2018 року в сумі 1,6 млн грн направлено на придбання товарів довготривалого користування, оснащення навчальних кабінетів закладів загальної середньої освіти.

У 2019 році на придбання обладнання та проведення капітальних ремонтів закладів освіти по спеціальному фонду міського бюджету затверджено кошти в сумі 2,6 млн грн, а саме: на капітальний ремонт шиферної покрівлі ЦДТ «Надія» - 600 тис. грн; капремонти покриття територій шкільних подвір’їв - 1,8 млн грн; придбання обладнання для закладів дошкільної освіти - 39,5 тис. грн. На підготовку до осінньо-зимового періоду заплановано витратити 3,2 млн грн.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

live comments feed...