• Главная
  • У Павлограді проходить вокальний фестиваль «Пісенний дивоцвіт»
10:36, 15 мая 2019 г.

У Павлограді проходить вокальний фестиваль «Пісенний дивоцвіт»

У Павлограді проходить вокальний фестиваль «Пісенний дивоцвіт»

У вівторок, 14 травня, в Міському культурно-дозвільницькому центрі відбувся вже традиційний Міський фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Пісенний дивоцвіт». Цьогоріч фестиваль присвячений 235-й річниці від дня заснування  Павлограда. Він проводиться під патронатом міського голови Павлограда Анатолія Вершини та за підтримки народного депутату України Артура Мартовицького.

Конкурс проводиться за наступними номінаціями: вокальний ансамбль; соліст-вокаліст; авторська пісня; пісня на слова павлоградських авторів; пісні, присвячені рідному краю, українській землі; пісні присвячені миру в нашій країні; зірка он-лайн (відео свого виступу потрібно не тільки вислати організаторам, а й викласти на своїй сторінці у Фейсбук з хейштегом #МКДЦ. Той учасник, який за результатами голосування набере найбільшу кількість оцінок, стане переможцем номінації без участі у відбіркових турах).

Також з’явилася нова спеціальна номінація «Павлоград – місто мрії» — це авторська пісня, присвячена 235-річниці від дня заснування міста Павлограда.

Фестиваль проводиться у кількох вікових категоріях. Наймолодшим учасникам – 5 років. Далі – вік необмежений.

Конкурсантів оцінює компетентне журі за 7 крітеріями: виконавська майстерність; професіоналізм; сценічна культура; новаторство у творчому пошуку; збереження та примноження традицій музичної культури; артистизм; відображення тематики конкурсу.

Цьогоріч у фестивалі взяли участь 80 учасників. Це вихованці Мистецьких шкіл №№ 1, 2, 3, НВК та загальноосвітніх шкіл.

Всіх учасників та переможців нагородять дипломами фестивалю-конкурсу. А вже 1 червня в МКДЦ відбудеться гала-концерт фестивалю.

Кріста Офенбах

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

live comments feed...