
10:44, 14 травня 2019 р.
У Павлограді відбувся концерт вокальних колективів

У Павлограді пройшов звітний концерт вокальних колективів «Співочі Мальви», «Колисаночки», «Карамельки» та «Мелодія». Повний зал зібрав він у Міському культурно-дозвільницькому центрі 10 травня.

Про це повідомляють в прес-службі Павлоградскої міськради.
Десятки дітей та підлітків співали пісні різними мовами, були як сольні, так і масові вокальні номери.
Під час концерту привітали і цьогорічних випускниць колективу КБУ «Міський культурно-дозвільницький центр» і представники влади.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
ТОП новини
Оголошення
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня