
10:44, 13 травня 2019 р.
В Павлограді пройшов етап Кубку України з УШУ

11 травня в Павлограді пройшов етап Кубку України з УШУ. У змаганнях прийняло участь близько 150 учасників.

Про це повідомили в прес-службі міськради.
На змагання приїхали спортсмени з Бердянська, Кам’янського, Броварів та Павлограда.
В нашому місті етап Кубку України з УШУ проводився вдруге.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
ТОП новини
Оголошення
15:19, 22 червня
15:06, 22 червня
11