• Главная
  • Вже цього літа на Дніпропетровщині безкоштовні щеплення можна буде зробити у приватних лікарів
13:13, 9 мая 2019 г.

Вже цього літа на Дніпропетровщині безкоштовні щеплення можна буде зробити у приватних лікарів

Вже цього літа на Дніпропетровщині безкоштовні щеплення можна буде зробити у приватних лікарів

Починаючи з літа 2019 року безкоштовні щеплення можна буде зробити не тільки в державних, а й у приватних клініках. Йдеться про ті медзаклади, які підписали угоду з Національною службою здоров’я України. Про це повідомила керівник обласного центру здоров’я Алла Толчинська.

«Нині пацієнти можуть укладати декларації не лише з лікарями державних медзакладів. Угоду можна підписати і з фахівцем, який має приватну практику - якщо він співпрацює з НСЗУ. Його послуги також будуть безкоштовними. Нині в області понад 60 таких лікарів «первинки», - розповіла Алла Толчинська.

Тепер вакцини, закуплені державним коштом, розподіляють і на таких приватних спеціалістів. З літа вони, як і державні лікарі, робитимуть щеплення своїм пацієнтам безкоштовно.

«В Україні всі щеплення, передбачені календарем, безкоштовні, - пояснила керівник обласного центру здоров’я. - Наприклад, від розповсюдженого нині кору вакцинують  в 1 та 6 років. Безкоштовно їх отримують і дорослі до 30 років, які не щепилися в дитинстві. А ще - люди з груп ризику - студенти, військові, вчителі, лікарі».

Безкоштовно вакцинують дорослих і від дифтерії та правця. Таку процедуру необхідно повторювати раз на 10 років.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

live comments feed...