• Главная
  • У Павлограді на одне вільне робоче місце претендують 2 людини
10:16, 7 мая 2019 г.

У Павлограді на одне вільне робоче місце претендують 2 людини

У Павлограді на одне вільне робоче місце претендують 2 людини

За адміністративними даними державної служби зайнятості Павлограда, протягом січня–березня статус безробітного мали 3087 мешканця, а на кінець березня  – 1732 (жінки – 55,1%, молодь у віці до 35 років – 31,3%; особи, що проживають у сільській місцевості – 46,6%; особи, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню – 32%).

Про це розповіли в прес-службі міськради.

Кількість вакансій за професійними групами станом на кінець березня місяця складає 969 од, з них: законодавці, вищі державні службовці, керівники,   менеджери (управителі) – 58 од; професіонали –  114 од;  фахівці – 61 од; технічні службовці – 10 од; працівники сфери торгівлі та послуг – 54 од; кваліфіковані робітники сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства – 38 од; кваліфіковані робітники з інструментом – 179 од; робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин – 324 од; найпростіші професії – 131 од.

Співвідношення між попитом і пропозицією робочої сили на кінець березнявизначило навантаження на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) на рівні 2 осіб.

З Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття допомогу по безробіттю на кінець березня отримували 1480 безробітних. Середньооблікова чисельність безробітних, які отримували допомогу по безробіттю у березні складає 1690 осіб.

Середній розмір допомоги по безробіттю у березні місяці становив   3621,8 грн.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

live comments feed...