• Главная
  • У Павлограді від імені новообраного Президента можуть діяти «політичні шахраї»
16:25, 6 мая 2019 г.

У Павлограді від імені новообраного Президента можуть діяти «політичні шахраї»

У Павлограді від імені новообраного Президента можуть діяти «політичні шахраї»

Саме таку заяву зробили у міськвиконкомі Павлоградської міської ради після того, як на минулих вихідних в центрі міста пройшов спортивно-патріотичний флешмоб нібито на підтримку новообраного Президента України Володимира Зеленського.

«Нарешті закінчилися президентські перегони 2019 року. Виборці нашого міста прийняли активну участь у виборчому процесі. За даними ОВК, у другому турі виборів до виборчих дільниць прийшли понад 68 % жителів, з яких 88,33 % віддали свої голоси за новообраного президента Володимира Олександровича Зеленського. Павлоградці таким чином вже виказали свою підтримку новообраному президенту. І зараз, коли з дня виборів минуло два тижні, в місті почався активний процес «перефарбування» чи «перевзування» відомих всім «громадських діячів». Деякі з них просто аферисти, деякі - психічно не зовсім здорові люди, але вони почали розвивати активну діяльність, начебто від імені та на підтримку новообраного Президента. Вже плануються та проводяться різні масові заходи та інші публічні акції, - кажуть у міськвиконкомі. - Повідомляємо, що на даний час в нашому місті немає зареєстрованого осередку партії «Слуга народу». Володимир Олександрович особисто звернувся до громадян України з проханням не довіряти тим особам, які в даний час намагаються вчиняти будь-які дії від його імені, бо такі уповноважені особи в нього на даний час відсутні».

Міська влада діє й надалі буде діяти виключно у відповідності до чинного законодавства України та у межах своїх повноважень і закликає мешканців міста не довіряти «політичним шахраям», утримуватись від участі в сумнівних акціях і, таким чином, не дискредитувати новообраного президента з самого початку його діяльності, а залишити йому можливість здійснення позитивних змін в нашій країні, додали у виконкомі.

«Справа в тому, що активісти, які проводили цей начебто флешмоб, дуже вчасно «перевзуваються» та «перефарбовуються». Спочатку вони підтримували діючого Президента Порошенка, потім ще когось підтримували, а сьогодні вже інших підтримують. Я маю негативне відношення до таких людей. Я не лізу у цю політику, а займаюся своєю роботою. Особисто я у відношенні до Президента України займаю свою позицію. Якщо вам він не подобається, ви можете його переобрати тільки у законному порядку, що і зробили українці. Обрали Президента – потрібно йому допомагати, йти та працювати, а не ставити палиці в колеса, зокрема таким чином. Я зовсім не проти спортивних чи патріотичних флешмобів, акцій, я проти політичних шоу, на яких в чомусь звинувачують діючу владу, в тому числі ще діючого Президента. Зокрема місцеву владу в суботу звинуватили в тому, що ми не даємо їм проводити мітинги. В чому не даємо? Ми не забороняли, проводьте! Чи ми повинні були їм повністю організувати цей захід? А що стосується новообраного Президента, я закликаю усіх його підтримувати, йому допомагати, працювати усі разом з ним, а не тільки критикувати владу. Потрібно разом з ним будувати країну!», - висловився з цього приводу міський голова Павлограда Анатолій Вершина.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

live comments feed...