• Главная
  • В Павлограді залишилось лише 82 ветерани Другої світової війни
11:35, 6 мая 2019 г.

В Павлограді залишилось лише 82 ветерани Другої світової війни

На сьогодні в Павлограді мешкає 34 безпосередніх учасника бойових дій (серед них 21 – інвалідів 1, 2 та 3 груп) та 48 прирівняних до УБД (з них 16 інвалідів) під час Другої світовій війни. Про це кореспондентові повідомили в Управлінні соціального захисту населення Павлоградської міської ради.

В нашому місті також нараховується 7398 дітей війни (Другої світової війни), 644 – учасника війни (тилу), 219 чоловік – з сімей загиблих чи померлих учасників війни. 

Що стосується ООС (АТО), то на сьогодні в Павлограді налічується 888 безпосередніх учасників бойових дій, 27 – інвалідів війни, 37 чоловік – з сімей загиблих учасників бойових дій на сході України та 3 – учасників війни.

Також в нашому місті сьогодні мешкає 245 – учасників бойових дій в Афганістані, 31 –інвалідів, 13 чоловік – з сімей загиблих та померлих; 71 – УБД, воїнів-інтернаціоналістів, 25 – інвалідів (воїнів-інтернаціоналістів), 15 чоловік – з сімей загиблих чи померлих.

Нагадаємо, що за рахунок міського бюджету всі учасники бойових дій під час Другої світової війни отримають щорічну грошову допомогу до Дня перемоги у сумі 600 гривень та традиційні продуктові набори. Інші учасники бойових дій, зокрема в АТО, Афганістані та на території інших держав, учасники війни отримують грошові виплати до Дня перемоги з Державного бюджету.

Кріста Офенбах

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

live comments feed...