
16:18, 29 квітня 2019 р.
У Павлограді судитимуть трьох приятелів, які влаштували бійку з відвідувачами кафе

Павлоградська прокуратура направила до суду обвинувальний акт відносно трьох чоловіків, які влаштували бійку з відвідувачами кафе.
Як розповіли в прес-службі прокуратури, у листопаді 2018 року троє приятелів віком від 23 до 29 років розпивали алкогольні напої в одному з кафе-барів Павлограда. Раптово між чоловіками та іншими відвідувачами кафе виник словесний конфлікт через невдоволення замовленою музикою, який згодом переріс у бійку. Грубо порушуючи громадський порядок, обвинувачені нанесли численні удари двом громадянам, спричинивши їм тілесні ушкодження середньої тяжкості.
Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
ТОП новини
Оголошення
15:10, 22 червня
09:24, 12 червня
15:06, 22 червня
7
10:57, 17 червня