• Головна
  • Павлоградці стали призерами чемпіонату України з черлідингу та чирспорту
11:07, 27 квітня 2019 р.

Павлоградці стали призерами чемпіонату України з черлідингу та чирспорту

Павлоградці стали призерами чемпіонату України з черлідингу та чирспорту, розповіли в прес-службі міськради.

У минулі четвер і п’ятницю, 18-19 квітня в Харкові проходили змагання з черлідингу серед дітей, юніорів та дорослих Всеукраїнської Федерації черлідинга та чирспорта.

Змагання проходили в різних номінаціях, видах програм і в різних вікових категоріях. Павлоград представляв колектив «Ритми юності» та «Джерельце» (керівник Тетяна Рябчук). Вони виступали в номінації CHEER-Dansing.

Конкуренція була дуже серйозною. У змаганнях брали участь кращі спортсмени з різних місць України — Києва, Дніпра, Павлограда, Харкова, Одеси, Львова і т.д. На суд журі було представлено 240 виступів і в кожному виді програми змагались від шести до п’ятнадцяти суперників. Брало участь понад 1000 спортсменів.

Переможець змагань визначався по кожній номінації та по кожній віковій категорії.Спортсмени колективів «Ритми Юності» і «Джерельце» в загальному заліку привезли в Павлоград 14 золотих медалей в номінації КОМАНДА-діти, 12 золотих медалей в номінації КОМАНДА- ФЕНТАЗИ, 1 золота медаль в номінації СОЛО – діти, 2 золоті медалі в номінації ДУЄТ – діти

8 срібних медалей отримали в номінації КОМАНДА-юніори, 1 –  в номінації СОЛО – юніори.

У вигляді програми ЧЕР-ДАНС найвищу сходинку п’єдесталу (ЗОЛОТО) і звання — чемпіон України завоювали команди «Восторг» та "Джерельце".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію