• Главная
  • У Павлограді 12 будинків повністю позбулись централізованого опалення
11:34, 26 апреля 2019 г.

У Павлограді 12 будинків повністю позбулись централізованого опалення

У Павлограді 12 будинків повністю позбулись централізованого опалення

Впродовж 2018 року в нашому місті 12 будинків повністю перевели на децентралізоване автономне опалення. Такі заходи провели в рамках «Програми реорганізації системи теплопостачання та застосування альтернативних засобів опалення в окремих районах міста Павлоград на 2017-2022 роки. Про це мер Павлограда Анатолій Вершина розповів під час прес-конференції з представниками місцевих ЗМІ.

За словами мера, на сьогодні в Павлограді налічується 48 будинків, понад 50% квартир яких мають індивідуального опалення. Це означає, що будинки від’єднають від централізованого палення. Однак мешканцям допомагатимуть фінансово з переходом на автономне опалення.

 «Я запропоную депутатам трохи змінити Порядок надання допомоги на встановлення індивідуального автономного опалення. Тому що нашою програмою розроблено надання допомоги тільки пільговим категоріям. Але є люди, які не є пільговиками, які дійсно не зможуть встановити самостійно індивідуальне опалення. Ми повинні зробити зміни в цій програмі для того, щоб допомагати людям перехід на автономне опалення», – сказав мер.

 Протягом двох-трьох років в місті планують проводити поетапну децентралізацію  існуючої системи теплопостачання. Того року першим кроком виконання програми стало закриття котелень «Московський квартал» та «Селище Шахтобудівників-1А», які забезпечували централізованим опаленням 33 житлових будинки, а це понад 150 квартир.

 Для встановлення автономного опалення жителям цих будинків з міського бюджету  було виділено понад 750 тис. грн матеріальної допомоги. Станом на кінець 2018 року правом на допомогу скористалися 72 громадянина.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...