• Главная
  • У Павлограді пройшов фестиваль дружин юних пожежних
18:27, 25 апреля 2019 г.

У Павлограді пройшов фестиваль дружин юних пожежних

У Павлограді пройшов фестиваль дружин юних пожежних

У середу, 24 квітня, в Павлограді в Будинку культури ім.. Шахтобудівників вже традиційно відбувся зональний етап XXV Всеукраїнського фестивалю «Дружини юних пожежних». Він проходить в нашому місті с 1994 року.

Цьогоріч в змаганнях взяли участь 8 шкільних команд ДЮП зі всього Західно-Донбаського регіону - Павлограда, Тернівки, Першотравенська, Межової, Петропавлівки, Чаплинки (Васильківський район), Варварівки (Юр’ївський р-н) та Просяної (Покровський р-н).

Мета фестивалю – навчання учнів правилам безпечної поведінки, навичкам діяти індивідуально та колективно в різних життєвих та надзвичайних ситуаціях, формування у молоді поваги до професії рятувальника, залучення її до вивчення історії пожежно-рятувальної справи, популяризація серед дітей здорового способу життя та поширення руху юних рятувальників.

До речі, наша павлоградська команда загальноосвітньої школи № 17 «Агенти 101» кілька років поспіль перемагає у цьому фестивалі. А в минулому році Павлоград став найкращим в області. Випускники цієї команди в цьому році завітали до святкової зали, де проходив фестиваль.

До складу журі, яке оцінювало виступи увійшли рятувальники Павлограда та Тернівки, представники творчих колективів, закладів культури та освіти міста, викладач однієї зі шкіл Першотравенська.

Три роки тому на фестивалі започаткували нову добру традицію – ведення власного літопису – книги, де кожен ДЮПівець може залишити свої думки, мрії та побажання.

Цьогоріч учасники змагались у трьох конкурсах. Під час першого конкурсу - творчих виступів кожна дружина юних пожежних намагалася якнайширше розкрити тему «домашнього завдання» - «Людське життя ціни немає – це Служба порятунку знає!». У виступах команд висвітлювалися питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки населення, діти в літературно-художній та вокально-танцювальній формі розповідали глядачам, як діяти під час виникнення різних надзвичайних ситуацій, про поведінку на льоду, воді та у лісі під час відпочинку, складали пам’ятки безпеки тощо.  

У другому конкурсі «Брейн-ринг» ДЮПівці продемонстрували свої знання безпечної поведінки.

В третьому конкурсі діти продемонстрували власноруч виготовлені плакати соціальної реклами на тему «безпека дітей».

Протягом всього фестивалю гостей та учасників команд радували своїми виступами творчі колективи та павлоградські кінологи з собаками-рятівниками.

 Тож, після трьох конкурсів призові місця розподілилися наступним чином: I місце зайняла команда «Агенти 101» (м. Павлоград), II місце – команда ДЮП «Open kids» (м. Першотравенськ, ЗОШ № 5) і III місце – «Оберіг» (Чаплинська загальноосвітня опорна школа, Васильківський район).

Команда-переможниця буде представляти місто Павлоград на обласному етапі XXV-го Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних, який відбудеться в травні цього року в Дніпрі.

Наприкінці заходу рятувальники пригостили ДЮПівців та гостей свята традиційною солдатською кашею.

Кріста Офенбах

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...