
14:07, 24 квітня 2019 р.
Павлоградців запрошують вшанувати ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Найближчими днями у Павлограді будуть проходити заходи, присвячені 33-й річниці Чорнобильської катастрофи.
25 квітня о 20.00 біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи буде проходити церемонія пам’яті «Запалимо свічку». А 26 квітня об 11.00, також біля пам’ятного знаку, відбудеться мітинг пам’яті та церемонія покладання квітів.
"Запрошуємо усіх павлоградців та гостей міста долучитися до участі у міських урочистостях та вшанувати учасників ліквідації наслідків на ЧАЕС", - наголосили в міськраді.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
ТОП новини
Оголошення
15:15, 22 червня
3
12:18, 19 червня
1
15:10, 22 червня