• Главная
  • Міський бюджет Павлограда став більше отримувати податків і зборів
16:02, 20 апреля 2019 г.

Міський бюджет Павлограда став більше отримувати податків і зборів

Міський бюджет Павлограда став більше отримувати податків і зборів

В поточному році зафіксоване зростання надходжень податків і зборів до міського бюджету. Доходи загального фонду міського бюджету за січень-березень 2019 року виконано на 105,4%, тобто понад план. Про це повідомила начальник фінансового управління Раїса Роїк.

 «З метою забезпечення виконання дохідної частини міського бюджету, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни службами міської ради та контролюючими службами міста проводилися заходи щодо забезпечення планових показників міського бюджету та вишукування додаткових джерел надходжень до міського бюджету», – повідомила Раїса Роїк.

 Серед заходів, які дозволити поповнити бюджет, пошук нелегальних працівників, обстеження земельних ділянок з метою виявлення землекористувачів, які використовують земельні ділянки без наявності правовстановлюючих документів на землю, перевірки суб’єктів господарської діяльності з питань правильності і повноти перерахування податку на доходи фізичних осіб.

 Наприклад, надходження по податку на доходи фізичних збільшилися проти планових показників на 16,2%. Збільшення надходжень відбулося завдяки зростанню рівня мінімальної зарплати, росту середньої заробітної плати та відповідного збільшення фонду оплати праці на підприємствах, установах Павлограда.

 Акцизний податок з реалізації підприємцями роздрібної торгівлі підакцизних товарів з початку року надійшло 8,5% більше, аніж у 2018 році за перший квартал.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...