• Главная
  • У Павлограді кілька жінок готуються стати сурогатними матерями
16:53, 19 апреля 2019 г.

У Павлограді кілька жінок готуються стати сурогатними матерями

У Павлограді кілька жінок готуються стати сурогатними матерями

За словами лікарів, останнім часом у жінок кардинально змінився спосіб життя та відношення до власного здоров’я. Вони стали частіше консультуватися з акушерами-гінекологами. Багато жінок приходить до лікарів з проханням допомогти та спланувати вагітність. Є і такі, які готові сьогодні стати сурогатними матерями та подарувати іншій родині дитину.

Наразі в Павлограді три жінки проходять відповідні медичні обстеження, щоб в подальшому стати сурогатними матерями для безплідних сімей. Одна з них вже вагітна. Буквально ще 3-4 роки тому таких жінок в нашому місті не було. Про це під час прес-конференції присвяченої Всеукраїнському тижню лікар акушер-гінеколог клініко-діагностичного відділення Павлоградського пологового будинку та міський фахівець з питань планування сім’ї Тетяна Савченко.  

«Кількість безплідних пар настільки велика…І це цілком нормальні, благополучні родини, для яких, можливо, народження дитини, навіть, за допомогою сурогатної матері – це промінчик сонця в їхньому сімейному житті. Я задоволена, що в Павлограді до мене стали звертатися жінки з приводу сурогатного материнства. Вони вже заключили договори, проходять у нас всі необхідні обстеження. І це дуже добре, що вони дадуть комусь, якісь безплідній парі можливість відчути щастя материнства», - розповіла Тетяна Станіславівна.

До речі, в минулому році в Павлоградському пологовому будинку лікарі прийняли близько 1400 пологів. Кількість абортів, за даними лікарів, в порівнянні з 2017 роком знизилася і склала в 2018 році 296 (проти 361).

Кріста Офенбах

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...